O nas

Pragniemy Państwa zaprosić do Domu Wczasowego MARZENA w Rabce-Ponicach, który jest wspaniałym miejscem do organizacji pobytów wypoczynkowych.

Nasz obiekt położony jest w niedalekiej odległości od centrum, w spokojnej, malowniczej okolicy blisko szlaków turystycznych, lasu i górskiego potoku  zapewniając komfortowy, spokojny wypoczynek w ciszy i na łonie natury.

Dom wczasowy oferuje 120 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,5-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV oraz bezprzewodowym internetem Wi-Fi. Oferujemy całodzienne wyżywienie – smaczną domową kuchnię. Śniadania i kolacje serwowane są w formie bufetu szwedzkiego.

Doskonale rozbudowane zaplecze rekreacyjne ośrodka (boiska do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki, plac zabaw, alejka spacerowa, duży regionalny grill z miejscem do tańca, a w ośrodku  2 świetlice z  TV sat., dvd i  jadalnia na 120 miejsc, 2 sale do tenisa stołowego,bilard, piłkarzyki i cymbergaj) sprzyja organizacji kolonii, zimowisk, zielonych i białych szkół, wycieczek dla dzieci i młodzieży oraz wczasów rodzinnych.

Korzystne położenie obiektu, smaczna  domowa kuchnia oraz miła rodzinna atmosfera pozwoli Państwu miło spędzić urlop i wypocząć w dogodnych warunkach.